Showtime

Eminem po rikthehet!

08/07/2017 14:29
nga:R A

Qëllojani se kush është kthyer. Është kthyer ‘Shady’ përsëri – dhe këtë herë me një album të ri.

Marshall Mathers është kthyer në studio për të incizuar dhe të gjithë po flasin për kthimin e Eminem.

Burime të HITS Daily Double thonë se Eminem do ta lansojë albumin e nëntë në vjeshtë të këtij viti.

Eminem është bërë gati për rikthimin e tij, pasi qëndroi i heshtur që nga viti 2013 kur lansoi albumin “The Marshall Mathers LP 2”.

11/14/2017 16:54

Çmenduri: Reperi Eminem e shet rezidencën e tij të cilën 14 vite më parë e kishte blerë për 4.75 milion dollarë, për një çmim ‘qesharak’!