Showtime

Emina me dedikim emocionues për burrin në përvjetorin e martesë: Je bashkëshorti im, babai i fëmijëve të mi…

06/21/2018 09:13
nga:Gazeta Blic

Ajo është një ndër modelet më të famshme shqiptare në rrafshin ndërkombëtar.

Bëhet fjalë për Emina Cunmulajn, e cila ditë më parë u bë nënë e një vajze të quajtur Mia Soraya Nazarian.

Por, gjatë ditës së djeshme kishte edhe një festë në shtëpinë e bukuroshes sonë dhe këtë e ka ndarë me fansat në rrjetet sociale.

Në fakt, ajo ka kujtuar përvjetorin tre vjetorin e martesës me afaristin e njohur iraniano-amerikan, Sam Nazarian.

Emina që ka dy vajza me milionerin, këtij të fundit ia ka dedikuar disa fjalë emocionuese duke e cilëpsuar si gjithçka në jetë.

Postimi i Eminës:

Gëzuar vjetorin gjithçka im.
Partneri im
Terapia im
Bashkëshorti im
Jastëku im për të qarë
Babai im i foshnjave
Burri im
Dhe mbi të gjitha … ai që ka vjedhur zemrën time dhe mezi pres që të rritem me ty. Dashuria ime.