Showtime

Emina Cunmulaj i thotë Sabri Fejzullahut: Të këndoftë zemra

06/19/2018 09:45
nga:Gazeta Blic

Pas publikimit të këngës së re, Sabri Fejzullahu ka prekur sërish zemrat e publikut.

Këngëtarë të shumtë e kanë përkrahur këngëtarin duke ia shpërndarë këngën ndërsa ishte edhe modelja e njohur Emina Cunmulaj ajo e cila i tha dy fjalë.

Të këndoft zemra”, ka shkruar ajo në postimin e fundit.

‘Të përshëndes’ titullohet kënga për tekstin dhe muzikën e së cilës është kujdesur Kreshnik Avdiu, me orkestrim është marrë Ardian Kastrati ndërsa videoklipi është punuar nga Max Production.

09/13/2020 14:55

Emina Cunmulaj poston foto me baltë në duar nga Mali i Zi: Kjo është toka jonë