Showtime

Emina Cunmulaj poliglote, di t’i flas gjashtë gjuhë të botës

05/11/2018 14:12
nga:Gazeta Blic

Ajo është e martuar me milionerin iraniano-amerikan dhe po gëzon një jetë përrallore.

Emina Cunmulaj ka vite që ka kurorëzuar lidhjen me një martesë me afaristin Sam Nazarian.

Ajo ka kohë që nuk po zhvillon karrierën prej modeleje shkaku i përkushtimit ndaj familjes.

View this post on Instagram

💐9 months pregnant 🤰🏻 💐

A post shared by eminacunmulaj (@eminacunmulaj) on

Bukuroshja është nënë e vajzës Ella Faria ndërsa është në ditët e fundit të shtatzënisë dhe së shpejti do të sjell në jetë fëmijën e dytë, gjininë e të cilit nuk e ka zbuluar asnjëherë.

Duket se kohën e qëndrimit larg pistave të modës ka bërë që të mos e qoj dëm pasi ajo pohon se di gjashtë gjuhë të botës.

“I di gjashtë gjuhë. Shqipen, serben, anglezen dhe italian e flas dhe e shkruaj. Gjuhën frënge dhe spanjolle di ta flas, por nuk di t’i shkruaj”, ka shkruar ndër të tjerash në llogarinë personale në Instagram, Emina.

Ndryshe, ajo këto ditë ka bërë një fotosesion të mrekullueshëm në muajin e nëntë të shtatzënisë.

Theksojmë se Cunmulaj ishte pjesë e menaxhmentit të Elite Model, e cila edhe zbuloi talentin e saj.

11/08/2019 21:39

Emine Çunmulaj pa asnjë pikë grim, por vështirë se do ta njihni