Showtime

Emina Çunmulaj po feston ditëlindjen e vajzës, pamje nga festa brenda shtëpisë së saj

05/23/2020 09:23
nga:L I

Emina Çunmulaj ka festuar dy vjetorin e vajzës së dytë, Mias, shkruan GazetaBlic.

Duke qenë se jemi në periudhë pandemie, modelja ka bërë të ditur se ajo ka zgjedhur të organizojë gjithçka vet.

Por, padyshim edhe torta e ditëlindjes është punuar nga vet ajo, ndërsa ka rregulluar oborrin e shtëpisë deri në detaje.

Ndryshe, Emina kanvite që është martuar dhe ka dy vaja, Ella dhe Mia.

/GazetaBlic