Showtime

Emina Çunmulaj bëhet nënë për herë të dytë, zbulon gjininë dhe emrin e foshnjës

05/23/2018 21:55
nga:L I

Modelja e njohur Emina Çunmulaj është bërë nënë për herë të dytë, shkruan Gazeta Blic.

Këtë e ka bërë të ditur vet ajo përmes një fotografie të publikuar në llogarinë e saj në Instagram, teksa e shohim modelen me bashkëshortin e saj dhe tashmë vajzën e saj të dytë.

Emina Çunmulaj ka zbuluar dhe emrin e vajzës, e cila quhet Mia Soraya Nazarian.

Ndryshe, modelja e ka mbajtur të fshehtë deri në këtë moment gjininë e foshnjës, madje shpesh është shkruar në media se gjinia është djalë.

Kujtojmë se Emina Çunmulaj ka dhe një vajzë tjetër të quajtur Ella.

11/08/2019 21:39

Emine Çunmulaj pa asnjë pikë grim, por vështirë se do ta njihni