Showtime

Elvana provokative në fotot e fundit

10/12/2017 15:35
nga:SH. L

Këngëtarja shqiptare  e cila tashmë po ngjitet shkallëve të suksesit ndërkombëtar, Elvana Gjata veç po zbukurohet.


Fotografia e saj e fundit e dëshmon këtë më shumë se çdo fjalë, e aty ajo shfaqet tejet tërheqëse.

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

Ajo, njihet për thjeshtësinë që ka dhe origjinalitetin që ruan prandaj vlerësohet shumë nga kritikët e artit dhe muzikës.

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

Prandaj në foton e fundit të publikuar në Instagram duket e ‘zjarrtë’ dhe seksi edhe pa u zhveshur.

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on