Showtime

Elvana Gjata, tinejxhere në fotosesionin e fundit

11/08/2019 22:43
nga:M K

Këngëtarja Elvana Gjata është në xhirime të një kënge të re dhe për këtë ajo ka zgjedhur që të paraqitet me shumë stil

Elvana Gjata nuk e ka përfunduar sezonin.

Këngëtarja duket se është në xhirime të një videoklipi të ri dhe kjo vërtetohet nga një set fotografish ku ajo ka postuar emotikonin e kamerës në to.

E në këto fotografi Elvana është e veshur si një tinejxhere.

Nuk dihet se kjo këngë e re e Elvanës a do të jetë ndonjë baladë apo ndonjë këngë më ritmike.

02/06/2020 20:11

Elvana në bashkëpunim me producentin e njohur Poo Bear