Showtime

Eliza Hoxha humb një person të afërt të familjes

03/19/2019 14:30
nga:L I

Këngëtarja e njohur, Eliza Hoxha ka njoftuar se sot ka ndërruar jetë në moshën 88-vjeçare axha i saj.

Ajo poashtu ka bërë të ditur se varrimi i tij do të bëhet nesër në ora 18:00 në Podujevë.

Shkrimi i saj i plotë në Facebook:

Sot në moshën 88 vjeçare ndërroi jetë axha im Zymer Hoxha. Varrimi i tij bëhet nesër në ora 18:00 në Podujevë.

Ngushëllime të gjithë familjarëve dhe miqëve!