Showtime

Eliza Hoxha dhe Valdete Idrizi pozojnë krah njëra-tjetrës: Dy qershija në Ferizaj

01/14/2021 14:05
nga:G C

Eliza Hoxha ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram”.

Në këto imazhe, ajo shihet e veshur në kostum të zi në krahë të së cilës është edhe kandidatja e PDK-së për deputete, Valdete Idrizi, shkruan GazetaBlic.

“Dy qershija n’Ferizaj!”, ishte mbishkrimi i fotografisë./GazetaBlic/