Eliza Hoxha aderoi për së dyti në PDK: Edhe në 2015 kishte aderuar

Eliza Hoxha, e cila deri tash njihej si një artiste e muziciente, ka filluar karrierën politike. Dhe atë hiq më pak se sa në partinë që është në pushtet për vite me radhë. Hoxha i është bashkuar zyrtarisht Partisë Demokratike të Kosovës. Lajmin e ka bërë të ditur i pari i PDK-së, Kadri Veseli shkruan … Continue reading Eliza Hoxha aderoi për së dyti në PDK: Edhe në 2015 kishte aderuar