Showtime

Elita Rudi tregon linjat trupore nga Turqia

09/10/2019 14:34
nga:N S

Elita Rudi ka ndarë me ndjekësit imazhe atraktive nga pushimet.

Ajo ka publikuar disa fotografi nga pushimet, në të cilat u shfaq shumë joshëse.

Moderatorja u shfaq e veshur në bikini, teksa gjendej në pishinë, ndërsa tregoi edhe një herë se ka rikthyer format pas lindjes së djalit.

Ajo dhe Gjiko bashkë me Zërin kanë zgjedhur si destinacion Turqinë, ndërsa nuk i kanë kursyer fotografitë nga atje.

Kujtojmë se Elita muajt e fundit i është përkushtuar rritjes së djalit dhe nuk e kemi parë aktive në ekran.

06/16/2020 08:48

Elita Rudi nis pushimet, tregon linjat e bukura në bikine nga plazhi