Showtime

Elita Rudi me reagim emocional, teksa mban Gjikon në prehër (Foto)

08/07/2017 19:50
nga:Gazeta Blic

Elita Rudi ka reaguar në mënyrë tejet emocionale pas aksidentit të të dashurit të saj, Gjikos.

Reperi Gjiko ishte ai që u aksidentua së fundmi në tunelin e Kalimashti me veturën e tij.

Në këtë aksident prezente nuk ishte Elita Rudi, por ajo ju gëzua tej mase faktit që i dashuri i saj shpëtoi pa lëndime të rënda dhe është në gjendje stabile.

“I biri i preferuar i Zotit dhe dashuria ime pa kushte. Të faleminderit zot. Qëndro gjithmonë pranë meje”, ka shkruar Elita në postimin e saj ku Gjiko shfaqet në prehrin e saj.

Ky është reagimi i parë i Elitës pas aksidentit që ka bërë xhiron e të gjitha mediave dhe ka shqetësuar adhuruesit e reperit.

Vet Gjiko pritet të vazhdojë turneun e tij me koncerte sonte mbrëma.

07/17/2018 07:21

Kështu bëhet për vete njeriu që do