Sporti

Eliminohet Manchester United, Sevilla i jep leksion futbolli

03/13/2018 22:38
nga:Y.K

Skuadra e Manchester United është eliminuar nga Liga e Kampionëve

Spanjollët e Sevillës e kanë mposhtur me rezultat 1-2 midis stadiumit “Old Trafford” shkruan Gazeta Blic

Ishte sulmuesi Ben Yedder ai i cili realizoi dy gola për skuadrën e tij në minutat 74 dhe 84 të takimit

Krejt çfarë bëri United ishte një gol i shënuar nga Lukaku në minutën e 84, të takimit./Gazeta Blic