Showtime

Ekspozohet Afërdita Dreshaj, na tregon gjoksin e bujshëm me një ‘selfie’

04/04/2018 19:44
nga:FL.B

Ajo është e njohur qe një kohë të gjatë dhe ka qenë pjesë edhe e shkrimeve të e mediave botërore, shkruan GazetaBlic.

Fjala është për këngëtaren shqiptare dhe modelen, Afërdita Dreshaj e cila njihet për publikun fal disa këngëve dhe po ashtu edhe përfaqësimit që i ka bërë shtetit të Kosovës në Miss Universe 2011 duke u futur kështu në Top 16.

Ajo po ashtu njihet për lidhjen që ka pasur me këngëtarin shqiptar nga Maqedonia, Shpet Kasapi me të cilin pas një kohe u ndan.

Bukuroshja shqiptare nuk u shpëtoi as skandaleve, kjo pasi i dolën disa shkrime ku shihej teksa fliste me reperin e “Baba Stars”, Agon Amiga me të cilin patën edhe një videoklip, për t’u bërë më pas krye temë e mediave rozë.

E në rrjetin social “Instagram” ndiqet nga pothuajse 250 mijë ndjekës dhe për çdo ditë publikon fotografi nga më të ndryshmet si në hapësirën e postimeve po ashtu edhe në “Instastory”.

Sot ajo ka publikuar një fotografi në hapësirën e storjeve të “Instagramit” ku shihet me veshje sportive teksa vërehet çartë se e ka vënë në plan të parë gjoksin e saj.

Këngëtarja ka treguar shpesh se është e përkushtuar ndaj palestrës, dhe kujdeset fort të mbaj në vij trupin e saj. / © GazetaBlic /

 

12/16/2018 23:19

Afërdita Dreshaj bën gjestin e pahijshëm para një numri të madh të ndjekësve