Lajme

Ekskluzive: Vjosa Osmani flet për heqjen taksës dhe marrëveshjen sekrete të Thaçit me NATO-n

02/26/2020 17:31
nga:Norë Kelmendi

Sonte me fillim nga ora 18:45, ekskluzivisht në Gazeta Blic, flet kryetatja e Kuvendit, Vjosa Osmani.

Në këtë intervistë Osmani tregon kur do të hiqet taksa ndaj mallrave serbe dhe do a do të vendoset recipcociteti.

Ajo flet për herë të parë për marrëveshjen ‘sekrete’ mes Hashim Thaçit dhe sekretarit të NATO-s. Osmani tregon edhe për raportet mes koalicionit LVV-LDK.

Për këto dhe shumë të tjera, flet kryetarja e Kuvendit, Vjosa Osmani, duke filluar nga ora 18:45. Intervista transmetohet live në Gazeta Blic në Facebook. Na ndiqni

Ekskluzive Vjosa Osmani flet për heqjen taksës

Ekskluzive Vjosa Osmani flet për heqjen taksës dhe marrëveshjen sekrete të Thaçit me NATO-n.Për këto dhe shumë tema tjera do të mësoni nga ora 18:45.

Publiée par GazetaBlic sur Mercredi 26 février 2020

03/30/2020 16:10

PDK tregon nëse kanë pranuar ftesë nga presidenti për takim