Showtime

EKSKLUZIVE: Sigurohet fotografia ku shihet Fero duke ia futur duart Baby Gee-së te ‘zogu’

12/07/2017 19:04
nga:Gazeta Blic

Gordana Kingji dhe reperi Fero ka zëra të shumtë që kanë qenë në një  lidhje të mundshme, pavarësisht asaj se këta të dy asnjëherë nuk e kanë konfirmuar një gjë të tillë.

Afërsia që kanë treguar këta të dy në rrjetet sociale, s’ka gjasa të ndodhë mes një shoku e e një shoqe. Të paktën në një fotografi të siguruar nga “GazetaBlic” mund të shihni këngëtarin e ri të ‘OnRecords’, Feron teksa ia ka futur duart në organin gjenital, Gordana Kingjit (Baby Gee).

Kjo fotografi më parë ishte publikuar në SnapChat, për t’u fshirë më pas. Ishte thënë se ajo llogari e SnapChat-it, nuk ishte origjinale e Goradanas, por personat në të shihet qartë se janë Fero e Baby Gee.

Gee ka kohë që është larguar nga grupi “OnRecords” dhe për një kohë e kishte fshirë edhe llogarinë e saj  në Instagram, për t’u rikther më pas me ‘plotë diss-a’ ndaj ‘Ex’-it të saj, që me shumë gjasë ka aluduar në Feron.

“Sot kam pasur 20 thirrje të humbura na ishi im” – kishte shkruar ajo në një fotografi të publikuar në “Instagram”.

Me sa duket, Fero pavarësisht asaj se i është larguar Baby G, nuk po e lë rehat këtë të fundit.

“GazetaBlic” nga burime të sigurta mëson se Baby Gee është larguar nga “OnRecords” shkaku i asaj se ajo ka pasur probleme me të gjithë pjestarët e “OnRecords”.

Kujtojmë që Baby Gee dhe Fero kanë një duet sëbashku. Kënga titullohet “No Kiss” dhe deri më tani ka marrë mbi 2 milion shikime. / © GazetaBlic /

 

10/18/2018 18:39

U puthën live në emision, veprimi i radhës nga Fero e Roza Lati do të iu habisë