Showtime

Ekskluzive: Dafina Zeqiri dhe Tayna po vijnë me një super këngë

06/25/2019 11:37
nga:Gazeta Blic

Dafina Zeqiri dhe Tayna do të bashkojnë forcat për të sjellur një projekt të përbashkët, i cili ka kohë që është kërkuar edhe nga fansat e tyre.

Burime të GazetaBlic bëjnë të ditur se Dafina Zeqiri dhe Tayna në muajin gusht do realizojnë me klip këtë këngë.

Mësohet se projekti do ketë dy këngë në një të vetme, e edhe klipi do jetë po i tillë.

“Ka qenë Cricket ai që ka ftuar Dafinën, dhe do çdo gjë do punohet në studion e tij”, tha burimi.

Ndërsa po të njëjtat burime thonë për GazetaBlic se para realizimit të duetit me Taynan, Dafina do sjellë një këngë me Lumi B.