Showtime

Egzona na prezanton me fustanin e saj ‘përrallor’

05/17/2019 18:32
nga:M K

Egzona dhe Albatrit Muqiqi po vazhdojnë të jenë një ndër çiftet më të pëlqyera të publikut kosovar.

Ata janë martuar që pak vite dhe tani janë prindër të tre fëmijëve.

Të dy janë aktiv në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet, por më aktive është Egzona.

Sot përmes një postimi ajo na ka prezantuar me fustanin më të ri në dyqanin e saj, i cili duket të jetë shumë i bukur.

08/24/2019 13:13

Sekretarja e AAK-së: Kamarieri i Sheshelit po e sulmon Haradinajn sepse ishte mur mbrojtës kundër ndarjes