Showtime

Egzona ia publikon këtë fotografi kunatës së saj

10/25/2017 09:32
nga:N S

Familja Muçiqi është një nga më të komentuarat në mediet rozë.

Përveç çiftit Albatrit dhe Egzona, është dhe motra e tij ajo që shpeshherë është në krye të shtypit rozë.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto të kunatës së saj në Instagram, e cila po duket e mrekullueshme dhe tejet në formë.

 

Egzona ka shumë raporte të mira me kunatën e saj. E këtë më së miri mund ta vëreni përmes imazheve që ato publikojnë në rrjetet sociale.

 

 

12/11/2018 16:50

Ajo që shihni në fillim në këtë foto zbulon diçka emocionuese për ju!