Showtime

Egzon Mjeku dhe Adelina Berisha kapin milionëshin e parë me këngën “Tradhtare”

09/09/2020 22:15
nga:L I

Ka dy javë që Egzon Mjeku dhe Adelina Berisha lansuan projektin e titulluar “Tradhtare”, shkruan GazetaBlic.

Kënga e punuar në studion e producentit Rzon u pëlqye nga fansat e artistëve.

“Tradhtare” tani ka shënuar edhe milionëshin e parë në platformën Youtube.

Gjithashtu, përveç këtij projekti Egzon Mjeku ka paralajmëruar se është duke punuar në këngë të reja të cilat pritet që shumë shpejt t’i dëgjojnë edhe adhuruesit e kuzikës së tij.

08/22/2020 18:45

Adelina Berisha dhe Egzon Mjeku publikojnë këngën “Tradhtare”