Sporti

E jashtëzakonshme: Keylor Navas pret penallti me symbyllur (VIDEO)

11/13/2017 11:38
nga:E.A

Portieri i klubit madrilien Keylor Navas mund të jetë lojtari më i nvlerësuar në suksesin e këtij klubi në fitimin e dy Championasve radhazi.

30 vjeçari mori famë në Botërorin e 2014 ku shfaqi një performancë të jashtëzakonshme në pritjet e penalltive.

Numri 1 i Real Madridit së bashku me spanjollin  Jesus, bëjnë diçka të paprovuar më parë.

Portieri nga Costa Rica mbyll sytë dhe Jesus godet penallti, por Navas e dëshmon pse është portieri i klubit më të madh në botë.

01/17/2018 17:41

Valverde vjen me një deklaratë interesante për Real Madridi