Showtime

Edona Llalloshi publikon fotografi me motrën, ngjasojnë si dy pika uji

03/14/2018 17:16
nga:L I

Sapo përmendet emri i saj menjëherë në mendje na vie një nga këngët hit të saj “Simpatia”, shkruan GazetaBlic.

Besoj e keni kuptuar që bëhet fjalë për këngëtaren Edona Llalloshi e cila me thjeshtësinë e saj ka arritur të fitoj zemrat e publikut shqiptar.

Tashmë Edona ka vite që është e martuar, ku nga kjo martesë ka dhe dy fëmijë, një vajzë dhe një djalë.

© Edona Llalloshi [Instagram]
Por, sot ajo ka publikuar një fotografi me motrën e saj Alidën, e ajo çfarë bie në sy është ngjashmëria e madhe mes tyre.

Të veshura mjaft elegante, me fustane që po shkëlqejnë, të rregulluara deri në detaj, të dyja po duken të mrekullueshme pranë njëra-tjetrës./GazetaBlic

© Edona Llalloshi [Instagram]

12/13/2018 23:13

Mediat italiane kritikojnë gjyqtarin, Milani u eliminua pa të drejtë