Showtime

Edi Rama tregoi gishtin e mesit në prani të fëmijëve, Stresi i reagon ashpër

12/10/2019 15:37
nga:N S

Stresi ka diçka për t’i thënë publikisht kryeministrit Edi Rama, pas fotografisë ku shihet duke treguar gishtin e mesit në prani të fëmijëve.

Reperi Stresi ka publikuar një fotografi në Instagram, ku shfaq kryeministrin dhe kreun e Tiranës pranë fëmijëve dhe pemës së Vitit të Ri.

Në foto, Rama shihet teksa po tregonte gishtin e mesit, siç pretendohet, disa të rinjve që protestuan me “Rama ik”.

Pranë kryeministrit ishte edhe kreu i Tiranës, Erion Veliaj.

“Fute ne prapa***** e erionit gishtin o ndyrsise se ka femije aty”, ka shkruar Stresi.