Showtime

Edhe pse shtatzënë, Zaimina tejet joshëse në paraqitjet e fundit

01/27/2018 10:29
nga:E Sh

Këngëtarja më seksi shqiptare, Zaimina Vasjari pritet që të sjellë në jetë fëmijën e saj të parë, shkruan Gazeta Blic.

Ajo madje ka treguar edhe gjininë e bebes, gjatë eventit që ishte organizuar për mirëseardhjen e vajzës, që do quhet ‘Khloe’. Si të gjithë artistet e tjera, as Zaimina nuk ka munguar me setin fotografik të bebes së saj.

Madje, me anë të kësaj na bëri të ditur edhe babain e fëmijës, ku të gjithë nga ne tashmë ishim shumë kurioz të dinim. Këngëtarja Vasjari, siç duket ka bërë të gjitha përgatitjet dhe dhuratat e bebes.

Por, ajo që vlen të cekim është se edhe pse shtatzënë, ajo shfaqet shumë ‘hot’ dhe seksi si çdoherë tjetër./GazetaBlic./

 

 

 

05/18/2018 20:01

Zaimina publikon fotografinë më të veçantë me vajzën e vogël: Shtrëngimi më i bukur në jetë