Showtime

Edhe nusja e Shyhretes ju magjeps në imazhet e festave (FOTO)

01/01/2018 19:14
nga:A. R.

Nuset e artistëve kanë qenë më të përfolurat në shtypin rozë duke kapur cdo detaj të tyre, shkruan Gazeta Blic.

Ajo e cila na bie në sy është pothuajse gjithmonë nusja e Shyhretes e cila publikon imazhe vazhdimisht duke i bërë mediat të flasin për të.

Learta Jakupi është e njohur për jetën luksoze, stilin e vecantë madje së fundmi u përfol edhe për biznesin e ri.

Si të gjithë familjet e tjera të famshme edhe ajo ka vendosur qe me këtë imazh të filloj mbarë vitin 2018 , në krahët e të dashurit Kushtrimit dhe djalit Matinit.

https://www.instagram.com/p/BdX8tsUhtTj/?hl=en&taken-by=leartajakupi

‘Gëzuar vitin e ri 2018?
Uroj që ky vit të sjell shumë lumturi dhe begati në familjet e juaja e mbi të gjitha ta kemi shëndetin.
Familja Salihu ?’ – është mbishkrimi i fotos.

Ndryshe, ata janë një familje tejet e lumtur duke i parë së bashku në vendet më luksoze dhe shumë të afërt me njëri-tjetrin./GazetaBlic.

 

 

03/01/2020 16:49

Për më pak se dy vjet, 13 raste të vrasjeve në familje