Showtime

Edhe nusja e Albatritit shfaq gjoksin, ja sa e nxehtë duket (FOTO)

12/31/2017 10:01
nga:E Sh

Përveç artistëve të cilat ekspozohen me të madhe duke i vënë në pah linjat trupore, tashmë edhe nuset e këngëtareve të njohur kanë filluar trendin e ri, shkruan Gazeta Blic.

Kjo e fundit është edhe nusja e Albatritit, Egzona Muqiqi e cila komentohet për paraqitjet e saj por ajo që na ka rënë në sy është se në këtë imazh ajo shfaq gjoksin e madh të saj.

Cilësohet ndër nuset më simpatike e madje me shumë stil, këtë bukuroshja nga Gjakova e dëshmon çdo ditë e më shumë.

Më poshtë mund të shikoni imazhin.

Ndryshe, Albatriti dhe Egzona janë një çift tejet i lumtur, të cilët kanë një vajzë të quajtur Amelia./GazetaBlic.

08/26/2018 15:43

Njerëzit që postojnë foto sa herë ushtrojnë, kanë probleme psikike