Lajme

Edhe këtë fundjavë Haradinaj e kalon në bjeshkë

03/31/2019 18:04
nga:A. R.

Kryeministri Ramush Haradinaj edhe këtë fundjavë ka dalë të bëjë sportin e tij të preferuar.

Ai ka zgjedhur Bjeshkën e Belegut dhe nga atje ka publikuar një fotografi, të cilën edhe e ka shpallë fotot të ditës.

Haradinaj e ka bërë zakon që fundjavën ta kalojë në ndonjërën nga bjeshkët e Kosovës.

04/20/2019 10:18

Zyrtare: Kaq persona u arrestuan mbrëmë nga Policia e Kosovës, si luftëtarë të ISIS-it