Showtime

Edhe gruaja e Goldit ka disa fjalë për festën e Kurban Bajramit

07/31/2020 12:58
nga:N S

Bashkëshortja e Goldit e ka uruar po ashtu festën.

Në familjen Agushi, sivjet Bajrami do të festohet me një anëtar më shumë.

Kjo pasi reperi i njohur shqiptar, Arian Agushi-Gold AG, është martuar dhe tani familjes së tyre në këtë festë i është shtuar edhe një anëtar më shumë e që është bashkëshortja e tij Ermira.

Goldi i uroi besimtarët me një foto familjare të cilën më pas e ka shpërndarë edhe Ermira dhe e ka uruar festën e Kurban Bajrait.

“Urime Kurban Bajrami nga ne”, ka shkruar Ermira në foton ku shihet pranë vjehrrës dhe bashkëshortit.

08/12/2020 15:27

Gold AG dhe Ermira Shkodra do bëhen prindër për herë të parë?