Showtime

Edhe Engjëllusha në pushime luksoze (Foto)

09/13/2017 15:19
nga:N S

Si shumë yje të njohura të estradës edhe këngëtarja e njohur Engjëllusha Salihu ka filluar pushimet.

Këtë e ka bëtë të ditur vetë Engjëllusha përmes një fotografie që ajo ka postuar në profilin e saj në Instastory, transmeton Gazeta Express.

Vajza e këngëtares së njohur Shyhete Behluli nuk ka zbuluar vendin se ku po pushon ajo, mirëpo shihet se është një vend shumë luksoz dhe i bukur.

Së bashku me Engjëllushën janë edhe Gresa Salihu dhe Genta Jusufi.

 

 

04/06/2018 20:10

Nënë e bijë shkëlqejnë përkrah njëra-tjetrës në imazhin e fundit