Sporti

Eden Hazard befason të gjithë me pamjen e re!

03/26/2020 18:48
nga:Lorik J

Eden Hazard është bërë lojtari i radhës që është bërë tullac gjatë mbylljes në karantinë, pas përhapjes së koronavirusit.

Në fillim të kësaj jave, dyshja e Manchester United Paul Pogba dhe Anthony Martial zbuluan pamjen e tyre të re në Instagram, përcjell GazetaBlic.

Ndërsa, sot Eden Hazard gjithashtu ka bërë një gjë të tillë, duke treguar se është bërë tullac.

 

Hazard dhe pjesa tjetër e lojtarëve të Real Madridit kanë qenë të izoluar pasi Spanja vazhdon të luftojë me përhapjen e koronavirusit.

/GazetaBlic