Cool

E zuri burrin duke e tradhtuar me motrën e saj binjake, hakmarrja ishte e tmerrshme

10/12/2017 12:56
nga:N S

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur ka ndodhur në Kinë.

Ky është momenti kur një grua kapi të shoqin e saj duke e tradhtuar.

Kinezja Ting Su, 29 vjeç, e kapi partnerin e saj, Cheng, 30 vjeç, duke bërë seks me motrën e saj binjake.

Ata ishin të zhveshur në makinë në parkingun e një qendre tregtare.

Sapo ajo i kapi në akt e sipër, ata kërcyen nga makina dhe dolën jashtë saj.

Atëherë Ting përdori zgjuarsinë e saj, kërceu mbi makinë, i dha gaz dhe i la të dy të zhveshur në një qendër tregtare.