Showtime

E zezë dhe kaq e dobët, ja si duket pamja e vërtetë e Gulseren

12/07/2017 14:22
nga:N S

Nurgul Yesilcay për aq kohë sa ishte prezente në ekranin turk, u citua çdo herë për bukurinë dhe pamjen që ka ajo, përcjell ORAinfo.

Aktorja turke është në maje të karrierës me pjesëmarrjen e saj në serialet më të famshme aktuale.
Ajo u bë e njohur si Gulseren për shqiptarët e pasionuar pas serialeve dhe jeta e saj private shuan kureshtjen edhe të këtij publiku të Ballkanit.

Vetë aktorja ka publikuar një foto ku duket pa grim dhe aspak në formë e që tregon pamjen e saj reale pa grimosje.

Ja si duket ajo.

08/26/2018 13:40

Kjo është arsyeja e vërtetë pse Gylsereni la serialin “Fate të Kryqëzuara”