Cool

E zë gjumi duke pritur në banak, përplaset keq për dysheme (Video)

10/16/2017 16:05
nga:Gazeta Blic

Blerësja e paemëruar që po priste te banaku i një lokali në Shtetet e Bashkuara, është përplasur keq për dysheme, pasi e zuri gjumi.

Të pranishmit që ndodheshin pranë, u afruan që t’i ndihmojnë të ngrihet, por ajo nisë vet të lëvizë dhe u zgjua.

“Sikur të ishte e dehur në kafene, do të më dukej normale të flinte, por jo edhe në dyqan”, ka qenë një koment lidhur me rastin.

Nuk raportohet të ketë pësuar ndonjë lëndim, në momentin që ra dhe u përplas.

https://youtu.be/bIa1k95amjs

06/30/2020 14:08

Mënyra se si mund të llogarisni se sa kalori i keni humbur gjatë gjumit