Showtime

E veshur ‘kuq e zi ‘, Suzana Mushkolaj uron festën e Flamurit !

11/28/2017 10:15
nga:E Sh

Për festën e 28 nëntorit pothuajse të gjithë artistët janë duke uruar me fjalët më të mira për popullin shqiptar.

E ndër to nuk mungon as urimi i veçantë i stilistes së njohur Suzana Mushkolaj.

Rrjetet sociale na tregojnë këtë më së miri me fotografi të publikuara, kjo e fundit ishte Suzana me një imazh të tillë.

Një Komb, Një Flamur! 👐🇦🇱❤URIME🇦🇱 @suzana_mushkolaj #shqiperia #flamurikuqezi

A post shared by Metamorfoza (@metamorfozashow) on

E veshur kuq e zi ajo uron festën e flamurit, ‘Një komb , Një Flamur ! URIME, ka shkruar fotografja e njohur.

E padyshim që e cilësuar si gjyshja më seksi e estradës duket tejet bukur dhe elegante./GazetaBlic.

 

10/13/2018 16:55

Nëna e Argjentinës me forma fantastike trupore