Showtime

E tradhtoi, por e fali! Khloe tani tregon emrin e vajzës (Foto)

04/17/2018 08:39
nga:L I

Khloe Kardashian e cila është bërë nënë për herë të parë, ka bërë të ditur emrin e vajzës përmes një postimi në Instagram.

Bashkangjitur me fotografinë Khloe ka treguar se vogëlushja është emëruar True Thompson.

© Khloe Kardashian [Instagram]

Ky është fëmija i parë me të dashurin e saj Tristan Thompson, i cili u bë pjesë e mdeiave rozë pasi u publikuan disa video në të cilat shihet duke e tradhtuar Khloe-n.

Kim, Kendall dhe Kourtney veçse kanë arritur ne Cleveland për t’i qëndruar afër Khloe-t pas lindjes.

03/23/2019 10:43

Khloe Kardashian zbulon mjetin e fshehtë që përdor për të mos thyer thonjtë e saj