Showtime

E tmerrshme, pitbulli kafshon modeljen e Playboy

02/18/2020 21:55
nga:N S

Modelja e Playboy, Heather Elizabeth Parkhurst është hospitalizuar pasi atë e kanë sulmuar dy qenë të llojit pitboll…sulmi vjen pas pesë viteve pasi që modelja u shërua nga virusi i ngrënies së mishit.

Parkhurst pothuajse e humbi një dorë të saj kur dy qen të llojit pitbull.

Bukuroshja bionde ishte duke u përkujdesur për pitbullin e saj të vogël të cilin ajo e  kërkuar njërin prej pitbullëve të saj që ajo e ka quajtur Baby.

Por qentë e sulmuan duke e kafshuar në dy duart gjë që ka bërë që ajo të hospitalizohet sot.

Duart e saj janë kafshuar deri në asht, ligamentet e dorës janë të këputura dhe ajo kishte kafshime të thella në tërë krahun e saj.