Cool

E tmerrshme: Miliona mushkonja i futen në makinë pasi harroi dritaren hapur (VIDEO)

08/09/2017 08:51
nga:D.I

Pamjet e neveritshme tregojnë makinën e një njeriu fatkeq të mbushur plotësisht me mushkonja.

Peshkatari nga Rusia teksa kishte dalë për të peshkuar me shokët e tij kishte harruar të mbyllë dritaren.

Teksa është kthyer ka gjetur miliona mushkonja brenda në makinën e tij. Videoja tregon një burrë, i cili merr një grusht insektesh gjakpirëse për t’i nxjerrë jashtë.

07/19/2018 15:45

Prifti bëhet hit me deklaratën e tij, ai thotë se ferri nuk ekziston dhe feja është biznes