Showtime

E shtrirë në rërë, Adelina Berisha tregon format trupore në bikini

07/10/2018 12:05
nga:L I

Adelina Berisha ka vite që është pjesë e skenës muzikore, shkruan GazetaBlic.

Të shumta kanë qenë projektet që ajo ka realizuar dhe janë shndërruar në hite.

Adelina komentohet shumë edhe për paraqitjet e saj në rrjete sociale, më saktë për format trupore.

https://www.instagram.com/p/BlCzEASjEyY/?hl=en&taken-by=adelinnaberisha

Së fundmi ajo ka udhëtuar në një vend bregdetar nga ku dhe ka publikuar një fotografi.

E veshur me bikini ngjyrë rozë, e shtrirë në rërë, Adelina Berisha ka nxjerrë në pah pasuritë trupore.

09/09/2020 22:15

Egzon Mjeku dhe Adelina Berisha kapin milionëshin e parë me këngën “Tradhtare”