Showtime

E quan ‘dhembë kalbur’, Noizy ofendon rëndë gazetaren shqiptare

11/04/2019 11:53
nga:N S

Reperi nga Shqipëria Rigels Rajku që njihet me emrin artistik Noizy ka thumbuar publikisht gazetaren shqiptare Dasara Karaiskaj.

Me një postim në ‘Instastory‘, reperi ka publikuar imazhe të saj dhe e ka ofenduar rëndë, shkruan GazetaBlic.

‘Dhembë kalbura‘, ka shkruar ai në fotot të cilat ia ka publikuar.

Ndryshe, reperi si projekt të fundit ka ‘Kallabllak‘ me 6 milionë shikime në YouTube.

/GazetaBlic/

01/25/2020 16:47

Dalin fotot, Noizy vetë i dytë në Dubai