Showtime

E pabesueshme, mësoni sa i ka kushtuar çanta Jonida Maliqit

06/05/2019 16:36
nga:Natyra

Jonida Maliqi përveç se këngëtare është dhe blogere me stil unik.

Ajo gjithmonë shfaqet e kuruar deri në detaje, madje shpenzimet që bën për të kuruar veten estetikisht dhe fizikisht mund të themi se janë madhështore.

Ditë më parë, ajo ka veshur një xhaketë ngjyrë mjalti me të cilën e kemi parë edhe në një vidoe gjatë qëndrimit në Izrael, ku përfaqësonte Shqipërinë në Eurovision.

Palltoja kushton plot 2650 euro, por ajo cka kushton akoma dhe më shumë është pikërisht çanta “Hermes“, ngjyrë e zezë që Jonida mban vënë në sup. Kushton 10,400 €.

Një çmim marramendës apo jo?

06/27/2019 20:52

U përqesh shumë për anglishten e saj, ja çfarë ka për të thënë Jonida si fund