Showtime

E pa besueshme çfarë bënë Patrisi i Tunës tek doktoresha (Foto)

07/17/2017 22:52
nga:F.B

Patrisi dhe Tuna duken të dashuruar deri në vesh.

Rrallë kemi parë çifte të estradës duke e shfaqur kaq shumë dashurinë, shkruan “Kosovarja”. Epo, dashuria duhet shfaqur, se fundja është ndjenja më e bukur që ekziston.

Sot, Patrisi edhe një herë e ka konfirmuar se ka ndjenja të forta për bashkëshorten e tij, shkruan “Kosovarja”.

Këtë gjë e ka treguar edhe derisa ishin tek pediatrja e Tianit.

06/05/2018 18:54

Largimi i Tunës nga Kosova, bën bashkë Robertin dhe Patrisin