Sporti

E nisi vet dhe e përfundoi vet ai aksionin, ky është i çmenduri Messi

10/28/2017 21:25
nga:Y.K

Leo Messi ka shënuar për epërsinë 0-1 të Barcelonës përballë Bilbaos

Super argjentinasi vet  e nisi dhe e përfundoi aksionin në minutën 35 të takimit shkruan Gazeta Blic

Shikojeni më poshtë golin e Argjentinasit/Gazetablic.com

01/18/2018 12:51

Pas transferimit të Coutinhos ky është lajmi më i mirë që kanë marrë tifozët e Barcelonës