Sporti

E nisi vet dhe e përfundoi vet ai aksionin, ky është i çmenduri Messi

10/28/2017 21:25
nga:Y.K

Leo Messi ka shënuar për epërsinë 0-1 të Barcelonës përballë Bilbaos

Super argjentinasi vet  e nisi dhe e përfundoi aksionin në minutën 35 të takimit shkruan Gazeta Blic

Shikojeni më poshtë golin e Argjentinasit/Gazetablic.com

11/18/2017 23:08

Kjo statistikë po tmerron Real Madridin (FOTO)