Showtime

E mbani mend “Maizën” te seriali “Kloni”? Ja si duket ajo sot (FOTO)

02/13/2018 21:06
nga:L I

Seriali “Kloni” mbërtheu pas vetes mijëra shikues shqiptar, shkruan GazetaBlic.

Protagonistët e këtij seriali ishin Lukas dhe Zhade, por rol të rëndësishëm kishte dhe aktorja e cila kishte rolin e “Maizës”.

Aktorja braziliane Daniela Escobar luajti rolin e një gruaje e cila ka kaluar jetën pranë një personi i cili dashuronte një grua tjetër, por këtë rol e bënte më të fuqishëm vajza e saj, ‘Meli’ e cila filloi të drogohej.

Por sa ka ndryshuar ‘Maiza’ sot? GazetaBlic ju sjell disa fotografi se si duket ajo sot.

One more #tbt 😜make divino do querido Wilson Eliodoro!! 😍 Saudades!!

A post shared by danielaescobarofficial (@danielaescobar) on

Hoje é dia de impor as opiniões em família…😜 Bom diaaa!!!

A post shared by danielaescobarofficial (@danielaescobar) on

02/16/2019 23:51

Gattuso: Ndeshje e madhe, por kemi qenë me fat