Showtime

E masakruan me komente për fotografitë ‘topless’, tani Linda Jarani ndërron stil! (Foto)

04/13/2018 18:26
nga:L I

Ish aktorja e serialit “O sa mirë” këto ditë na ka befasuar me paraqitjet e saj, shkruan GazetaBlic.

Ajo mori edhe shumë komente negative nga ndjekësit e saj, ku kishte prej tyre që i shkruanin se e bënte për famë.

© Linda Jarani [Instagram]

Komente këto të cilave Linda Jarani nuk iu përgjigj fare!

Por, këtë herë ajo ka ndërruar stil, teksa e shohim më të veshur se kurrë! Ajo shihet në piknik, por poza e saj me këmbët hapur është ajo që bie në sy.

Ndryshe, tani aktorja nga Shqipëria është fokusuar vetëm në teatër ku shpesh është pjesë e shfaqjeve të ndryshme./GazetaBlic

© Linda Jarani [Instagram]

11/24/2019 13:59

Së shpejti fillon seriali ‘O Sa Mirë’, priten rikthime dhe shumë befasi të tjera