Showtime

E kush mund të duket më joshëse se Ledina (Foto)

08/14/2017 14:55
nga:N S

Ledina Celo nuk po e ndien moshën. Madje në kohë të saj kush mund të duket si ajo, pothuajse askush.

Së fundmi ka publikuar një fotografi e cila vërtetë nuk do fjalë, shkruan Indeksonline.

Ajo është shfaqur tejet seksi duke vënë në fokus këmbët e gjata dhe tejet joshëse.

03/18/2018 16:43

Këngërarja e njohur shqiptare me foto provokuese pranë xhamisë në Abu Dhabi