Showtime

E keni parë në serial, por kaq e bukur është Icha në jetën reale

04/25/2018 17:00
nga:L I

Aktorja indiane, Tina Dutta e cila tek ne u bë e njohur me rolin e “Ichës” është mjaft aktive në rrjetet sociale, kështu duke postuar momente të ndryshme nga jeta e saj private dhe profesionale.

Ajo së fundi ka publikuar disa fotografi në Instagram, me një stil shumë më ndryshe nga ajo që jemi mësuar ta shohim.

Aktorja 30 vjeçare kësaj here ka postuar imazhe ku shihet me një fustan të zi dhe me një grim që e bën aktoren të duket shumë elegante e me një stil krejt ndryshe, shkruan rtv21.tv.

“Icha” ishte protagoniste e serialit indian “Uttaran”, ku me ngjarjet dhe zhvillimet bëri që t’i mbledhë një numër të madh shikuesish para ekranit.

11/20/2020 23:15

Aktorja e njohur gjendet pa shenja jete në bregdet