Showtime

E izoluar në shtëpi, Fifi realizon diçka të momentit për ndjekësit e saj

03/28/2020 15:49
nga:L I

Duke qenë të izoluar në shtëpi, artistë kanë zgjedhur që të kalojnë kohën edhe duke kënduar këngë nga më të ndryshmet, shkruan GazetaBlic.

Një gjë të tillë së fundmi e ka bërë edhe Fifi e cila ka treguar se këtë që ka realizuar ka qenë e momentit.

“Para se me dal kanga qe e kom paralajmeru me erdhi me i shkrujt keto rreshta dhe ne kushte shtepiake e bona ni video qysh zakonisht i boj demot e mia .. Tagg dike qe mendoni qe mundet me gjet #veten te keto rreshta “, ka shkruar Fifi.

Fifi shumë shpejt do të lansojë këngën e re e cila vie në bashkëpunim me këngëtaren Remzie Osmani.

/GazetaBlic