Sporti

E FUNDIT: Konfirmohet largimi i radhës nga Drenica

08/06/2020 21:36
nga:M K

Një tjetër largim nga Drenica. Bëhet fjalë për Diar Mustafën, i cili para pak çastesh përmes një postimi në rrjetin social “Facebook” deklaroi se është futbollist i lirë.

Ai tutje shtoi se brenda pak ditëve të ardhshme do të vendosë përfundimisht për të ardhmen, përcjell GazetaBlic.

Mitrovicasi me përvojë, pritet të jetë mungesë e madhe për trajnerin Fadil Rama në edicionin e ri.

Ky nuk është largimi i vetëm nga Drenica sot, pasi gjatë ditës GazetaBlic Sport kishte raportuar ekskluzivisht për divorcin mes Argjend Bardhit e skuadrës nga “Bajram Aliu”.

Më poshtë edhe postimi i Mustafës.

Pershendetje permes ketij postimi desha te ju informoj qe me nuk jam pjes e KF Drenices .Faleminderit bashklojtarve dhe ata qe na perkrahen .Se shpejti shpresoj te vendosi per te ardhmen .D.M 👊🏻

Publiée par Diar Mustafa sur Jeudi 6 août 2020

/GazetaBlic/

10/24/2020 15:42

LIVE Superliga | Drita shënon golin e katërt përballë Drenicës