Cool

E frikshme: Gruaja ‘pushtohet nga demonët’, nëntë veta e mbajnë për t’i bërë eksorcizëm

02/25/2020 07:12
nga:N S

Një grua “e pushtuar nga demonët” kishte nevojë për nëntë njerëz për ta përmbajtur atë gjatë një ekzorcizmi të tmerrshëm para qindra njerëzve.

Pastori Bob Larson e quan veten “Real Exorcist” në YouTube dhe së fundmi ndau një “ekzorcizëm” veçanërisht shqetësues, shkruan Daily Star, transmeton lajmi.net.

Klipi është filmuar gjatë një turneu në Ukrainë.

Në një bisedë ekskluzive me Daily Star Online, Bob tha se 29-vjeçarja kishte filluar të vepronte dhunshëm.

Klikoni këtu për të parë videon.

01/22/2020 15:08

Gruaja i heq të gjitha dhe del nudo në aeroport